Om IN magasinet
Mediaservice AS som gir ut IN magasinet var i 2011 blant 2014 norske bedrifter som kan kalle seg «Gaselle-bedrift» i 2011 (Les mer).
![]() |
| Eksempel på næringartikkel (klikk på bildet for større versjon) |
Innhold
IN magasinet tilbyr leserne variert og interessant lesestoff. Faste innslag er portrettintervjuer med celebriteter av nasjonal og internasjonal størrelse, reisesaker fra hele verden og egenproduserte moteserier. Vi fremhever også det lokale næringsliv og publiserer mangfoldige artikler om spennende temaer innenfor vår redaksjonelle profil. Magasinet trykkes i ypperste papirkvalitet, og er fullt på høyde med anerkjente salgsmagasiner. Leserne våre er i alle aldersgrupper, med en felles interesse for mote og livsstil. Kvalitet i innhold, layout og trykk sikrer magasinet lang levetid, og gjør IN magasinet til en verdifull markedsføringskanal for våre annonsører.
![]() |
| Eksempel på annonse vi har laget (klikk på bildet for større versjon) |
Opplag
IN magasinet trykkes i opplag mellom 15 000 og 50 000 eksemplarer per utgave. Størrelsen på opplaget er avhengig av størrelsen på stedet det enkelte magasin kommer ut. Magasinet kommer i utgangspunktet ut fire ganger i året; vår, sommer, høst, og jul/vinter. Vi kommer bl.a. ut i Trondheim, Bergen, Stavanger, Oslo og Romerike.
![]() |
| Eksempel på motereportasje (klikk på bildet for større versjon) |





